środa, 27 lipca 2016

Nawiązanie współpracy z portalem Squber.com

Cześć,

Chciałbym Wam  oznajmić o nawiązaniu współpracy ze Squber.com. Portal ten zajmuję się głównie analizami dotyczącymi spółek giełdowych, głównie z polskiej Giełdy Papierów Wartościowych.   Moja aktywność na tym portalu będzie się głównie skupiać na pisaniu felietonów, podsumowań sesji czy też wybranych przeze mnie najciekawszych analiz fundamentalnych spółek giełdowych.  

W dniu wczorajszym umieściłem na łamach portalu swoją pierwszą analizę spółki Miraculum - producent kultowej jeszcze z poprzedniej epoki marki Pani Walewska. Zapraszam więc do odwiedzania i czytania moich tekstów i analiz ------> link: http://blog.squaber.com/author/dawid-kluska/

Pozdrawiam,

Dawid Kluska5 komentarzy:

 1. W celu wpisania imienia/nicka w komentarzu zamiast "anonimowy" należy wybrać "Nazwa/adres URL" -> w nazwę wpisujemy imię/nick a adres zostawiamy pusty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo. Jakbyś jeszcze zbierał tu linki do swoich artykułów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy kliknąć na moje nazwisko i wyświetlą się wszystkie moje wpisy.

   tutaj link: http://blog.squaber.com/author/dawid-kluska/

   Usuń
 3. Dawidzie, jak dalej oceniałbyś złoto i ropę. Dzięki za twoją opinię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ropa typu brent właśnie znajduje się przy zniesieniu 38.2 całego tegorocznego ruchu wzrostowego oraz przy ważnej strefie popytowej. Spodziewałbym się odbicia z tych poziomów. Natomiast złoto w średnim terminie powinno zmierzać w kierunku 1390 $.

   Usuń